Жов 30

Без названияУкраїнська асоціація Шовкового шляху SilkLink запрошує взяти участь у ІІІ Українському форумі Шовкового шляху 16 листопада 2018 року, який відбудеться у місті Києві.

В рамках форуму планується проведення Інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, також будуть проходити 4 галузеві панельні сесії (динаміка успішного українсько-китайського співробітництва, енергія майбутнього, Fintech&Investments та IT&Innovations). Участь у роботі зазначеного міжнародного заходу візьмуть представники українського Уряду та Верховної Ради України, представники українського та китайського великого та середнього бізнесу, Посольство Китайської Народної Республіки в Україні й представники засобів масової інформації.

В рамках налагодження українсько-китайської співпраці, Асоціація надає знижку 50% на придбання квитків для представників бізнесу Хмельницької області. Знижку можна отримати перейшовши за спеціальним посиланням:

http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpDXw4KW19aDwUAAVkcFQtTCVJNAA5KAxcDDEAaVQsOSg9GEA5aWVcLU1UNMVMTFl4HRQo=/ .

Детальніше про ІІІ Український форум Шовкового шляху можна дізнатись перейшовши за посиланням:

http://dunrda.gov.ua/959627/DhZARAxLTANfRBcMGUVdCFxcWQ9ZTw1CBRhMDU4dIlFDIAcRclRGJ3UTJlESdHZBcwAVI3dEJgBHdQtDJQhDIyJHcAQTJlNK/ .

автор: admin

Комментарии закрыты.