Бер 24

24 березня 2015 року зібралась на чергове засідання громадська рада при Дунаєвецькій РДА. Крім членів дорадчого органу у роботі ради взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Драпатий, голова районної ради Антон Камінський та недавно призначений прокурор району Сергій Наконечний.

На початку роботи були обговорені та затверджені положення про громадську раду, положення про роботу постійних комісій при громадській раді, та регламент громадської ради.

Хвилю емоцій викликав розгляд питання про скасування звання «Почесний громадянин Дунаєвецького району» попередньому голові Дунаєвецької РДА Юрію Кучерявому, оскільки явно була порушена процедура його присвоєння. На жаль, прокурор відмовився повторно розглядати дане питання та порадив звернутись до районної ради, хоча голова районної ради привселюдно повідомив, що усі необхідні документи для витримання процедури присвоєння почесного звання відсутні. Окремі члени громадської ради висловили пропозицію доправити це питання на доопрацювання, а інші вважали за можливе взагалі зняти його з розгляду, оскільки Юрій Володимирович вартий присвоєного звання, а отримані ним до звання приблизно три тисячі гривень з районного бюджету не такі вже й великі гроші.

Згодом робота ради практично звелась до діалогу з прокурором та керівництвом району, після чого було обговорено ще кілька питань, зокрема по роботі спортивної школи у селищі Дунаївці, по подальшому плану роботи громадської ради, та інші.

У випадку доходження обговорень до логічного завершення радою приймались відповідні рішення, хоча через різношерстість вікового складу та політичних переконань дійти спільної згоди у окремих питаннях було вкрай важко.

 

Перший заступник голови громадської ради при Дунаєвецькій РДА

Володимир Тулупов

автор: admin

Залиште свій коментар:

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.