Сер 01

01 серпня у малому залі засідань відбулось засідання конкурної комісії на заміщення посад керівників комунальних підприємств Дунаєвецької районної ради.

Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Ольга Михальська та перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Смолінський.

На початку засідання голова комісії Віталій Білогаш зазначив, що усі документи претендентів на зайняття посад директора комунального підприємства районної ради «Лісовик» та директора комунального підприємства «Інвентарбюро» подані згідно вимог оголошеного конкурсу.

Кандидати на посади керівників представили бізнес-плани, які були вивчені, розглянуті та проаналізовані членами комісії.

В результаті обговорення та відкритого голосування, конкурсна комісія рекомендувала голові районної ради Ользі Михальській залишити виконуючим обов’язки директора КП «Інвентарбюро» Володимира Стадніка. Переможцем конкурсу на зайняття посади директора КП «Лісовик» став Олександр Данілов. Далі питання буде розглядатися на засіданнях постійних комісій районної ради та президії. Остаточне рішення депутати приймуть на пленарному засіданні восьмої сесії районної ради.

автор: admin

Залиште свій коментар:

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.