Чер 30

1.1З метою підвищення рівня середньої заробітної плати у галузі сільського господарства, 30 червня 2020 року в районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч керівників району з представниками підприємств аграрного сектору, які увійшли до кола статистичного спостереження, зокрема: ТОВ «Подільський бройлер», ФГ «Подільська марка» та ТОВ «Козацька Долина 2006».

Згідно моніторингових даних середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника в галузі сільського господарства району становить – 6491,00 грн., по області – 12602,00 грн., що на 6111,00 грн. (51%) менше від обласного показника.

Під час співбесіди наголошено на дотримані суб’єктами господарювання мінімальних гарантій в оплаті праці найманих працівників, оформлення трудових відносин, виконання вимог чинного законодавства щодо повноти та своєчасності надходжень до бюджету податку на доходи з фізичних осіб.

Також, увагу зосереджено на тому, що для забезпечення зростання рівня заробітної плати працюючих управлінням соціального захисту  населення постійно проводиться інформаційно-роз’язнювальна робота (шляхом вручення інформаційних листівок) з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями району, щодо необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками та відповідальності у разі порушення умов чинного законодавства.

З метою проведення співбесіди з представниками аграрного сектору щодо підвищення рівня середньомісячної заробітної плати, легалізації тіньової зайнятості, особливо в період жнивної кампанії 2020, залучено до співпраці громадську спілку «Асоціація розвитку села».

 

За інформацією управління соціального захисту

населення районної державної адміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.