Гру 01


Обговорення стратегії розвитку району на 2019-2021 роки.

Просимо громадськість долучитися до обговорення проекту перспективного плану розвитку Дунаєвецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції до розвитку населених пунктів району, просимо надавати тут у коментарях.


автор: admin

7 коментарів на «До уваги громадськості!»

 1. Автор - Василь
  Напрямок: Інші
  м.Дунаївці
  :

  Проекти, які планується реалізувати підтримую. Але чомусь всі проекти йдуть за рахунок Державного бюджету або ДФРР. Лише в деяких є співфінансування з місцевими бюджетами. А куди поділися місцеві гроші ОТГ чи вони всі йдуть на зарплату керівництву міської ОТГ та премії особо наближеним. Чому вони за власні кошти не роблять жодного проекту (крім освітлення вулиць та інші незначні проекти), чому ОТГ не думає про створення нових робочих місць, а тільки про економію коштів щляхом скорочення працівників (по школах, садках, бібліотеках та інше) та об’єднання підприємств і т.д., які зарплату отримують з місцевого бюджету. Будуть створені нові робочі місця тільки так званими інвесторами для залучення яких ОТГ нічого не зробили.

 2. Автор - Олександр
  Напрямок: Об’єкти спортивної інфраструктури
  м.Дунаївці
  :

  Пропоную зробити проект по реконструкції стадіону 4 школи, а саме облаштувати нормальне футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчик (огородити його, зробити освітлення, бігову доріжку) де будь хто зможе займатися спортом

 3. Автор - Юлія
  Напрямок: Інші
  :

  Пропоную зробити басейн для діток.

 4. Автор - Марина
  Напрямок: Об’єкти охорони здоров’я
  м.Дунаївці
  :

  Хочеться щоб до Стратегічного плану розвитку нашого району було враховано подальшу розбудову Центральної районної лікарні, оскільки обєкт соціально важливий тому необхідно подбати про зміцнення матеріально-технічного оснащення приміщень наряду із ремонтами окремих відділень лікарні хочеться щоб й наприклад “прийомний покій” був не забігаловкою
  та й територія навколо була належна – ставки, парк на щось похожі,а дороги це взагалі жах, як по таких дорогах доставити важкохворих людей,лише частина бруківкою проставлена. Однак й так багато вже зроблено – 5 років тому й мріяти немогти про Палатний корпус, гарні євро ремонти, хоча якість медпослуг ????? (не однозначна)

 5. Автор - Микола
  Напрямок: Об’єкти спортивної інфраструктури
  :

  Проект реконструкції стадіону ЗОШ #4 з облаштуванням футбольного поля, двох багатофункціональних ігрових майданчиків із штучним покриттям, біговою доріжкою, освітленням та огорожею виготовлено міською радою та на умовах співфінансування передано на розгляд ДФРР на 2019р. Вартість проекту понад 8 млн. грн.
  Заявка на готовність співфінансування міською радою будівництва басейну за державною програмою зареєстровано.

 6. Автор - Олександр
  Напрямок: Об’єкти спортивної інфраструктури
  :

  Пропоную зробити басейн як для діток так і для дорослих, цей проект підтримає дуже багато мешканців нашого міста.

 7. Автор - zoredfurilort
  Напрямок:
  www.zoredfurilort.com/
  :

  Websites you should visit

  […]below you’ll find the link to some sites that we think you should visit[…]…

Залиште свій коментар:

*