Бер 17

“На сьогодні досягнуто домовленостей щодо припинення блокування військових частин Збройних Сил України в Криму та недопущення будь-яких провокацій до 21 березня”. Про це 16 березня повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх перед початком засідання Кабінету Міністрів України у Києві.
«До 21 березня російські війська не будуть здійснювати жодних заходів щодо військових частин Збройних Сил України, дислокованих на території Автономної Республіки Крим», – зазначив Ігор Тенюх.
За його словами, відповідну угоду було укладено між командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України, представниками керівництва Міністерства оборони Російської Федерації та командування Чорноморського флоту.
Керівник оборонного відомства підкреслив, що особовий склад військових частин Збройних Сил України в Криму готовий виконувати завдання керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.
«Подальші рішення залежатимуть від того, як розвиватиметься ситуація», – наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх.

Ю.Наконечний за матеріалами Урядового порталу

автор: admin

Залиште свій коментар:

*