Січ 24

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів
громадської ради при Дунаєвецькій районній державній адміністрації

Оголошується проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Дунаєвецькій райдержадміністрації, які відбудуться 13.03.2017 року за адресою: м. Дунаївці, вул. 1 Травня, 1. Початок зборів о 15.00.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Строк повноважень складу громадської ради – два роки.До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Згідно з п. 8 Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, до заяви в обов’язковому порядку додаються:

– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; – біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації; – копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; – інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних; – інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності); – відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Приклади оформлення заяви та додатків до неї розміщено за посиланням:

Приклад заяви ІГС для підтвердження участі в установчих зборах

Приклад-додатків-до-заяви-ІГС

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Дунаєвецькій райдержадміністрації:

 

АНТОНЮК

Анатолій Романович

голова Дунаєвецької районної спілки підприємців-перевізників
БАЙТАЛЮК

Валентина Богданівна

голова Дунаєвецького районного осередку Товариства “Просвіта”
БОЙЧУК

Роман Володимирович

член громадської організації “Об’єднання “Самопоміч” – м.Хмельницький
ВІТРЯК

Віктор Віталійович

член громадської організації “Національно-патріотична спілка учасників бойових дій на сході України”
ГЛАДКИЙ

Володимир Леонідович

голова місцевого осередку Хмельницького територіального відділення Асоціації платників податків України в Дунаєвецькому районі
ГУЦОЛ

Сергій Михайлович

голова Дунаєвецької районної організації ветеранів Афганістану
КАЛЯНОВ

Юрій Ярославович

головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Дунаєвецької райдержадміністрації
ПЕКАРСЬКИЙ

Олег Вікторович

голова громадської організації “Дунаєвеччина – рідний край”
ПОВОРОЗНЮК

Інна Олександрівна

завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Дунаєвецької райдержадміністрації
СЛАБІНСЬКИЙ

Микола Олександрович

уповноважений представник Дунаєвецької районної організації Всеукраїнської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”
ТУЛУПОВ

Володимир Михайлович

уповноважений представник профспілкової організації Центру прийому та обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля

 

Документи приймаються ініціативною групою до 10.02.2017 року включно (крім вихідних днів) за адресою: м. Дунаївці, вул.1 Травня, 1, приміщення райдержадміністрації, 2-й поверх, каб. № 7, з 9.00 до 17.00 год., лише за наявності усіх додатків, передбачених вищевказаною постановою КМУ.

Відповідальна особа – Інна Поворознюк.

Контактні дані: тел. (03858) 3-10-43, e-mail:vnutr_politica@ukr.net.

автор: admin

Залиште свій коментар:

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.