Бер 01

imagesВідповідно до статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії».

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803, готелям встановлюються такі категорії: «п’ять зірок», «чотири зірки», «три зірки», «дві зірки», «одна зірка». Категорії готелям встановлюються після проведення добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) стосовно безпеки для життя і здоров’я людей, захисту їх майна та охорони довкілля і оцінювання відповідності готелів вимогам певної категорії.

Для проведення єдиної політики в сфері технічного регулювання, виконання вимог Законів і Постанов Кабінету Міністрів України, орган з сертифікації ДП «Хмельницькстандартметрологія», акредитований Національним агентством з акредитації на проведення робіт із сертифікації та оцінювання засобу розміщення вимогам певної категорії. Роботи по сертифікації та оцінюванню засобу розміщення вимогам певної категорії проводяться оперативно, якісно, на договірних засадах.

Контактні телефони: (067) 311-64-39 Михайлова Наталія Геннадіївна, (097) 344-13-88 Соколик Ірина Миколаївна.

 

автор: admin

Комментарии закрыты.