Гру 08

Виконавчі комітети Дунаєвецької селищної та Маківської сільської рад інформують про те, що 28 грудня 2017 р.: о 1100 годині в приміщенні Сл. Рахнівської ЗОШ І-ІІ ст.. (с.Слобідка Рахнівська, вул.Хмельницьке Шосе,79) та о 1400 в приміщенні старостату с.Ставище (с.Ставище вул.Базарна,1а) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проектах детальних планів території для визначення можливості будівництва (встановлення) базових станцій стільникового зв’язку за межами населених пунктів сіл Слобідка Рахнівська та Ставище Дунаєвецького району Хмельницької області.

З матеріалами вищевказаного проекту детального плану території можна ознайомитися за адресою: м. Дунаївці вул. 1 Травня,1 (відділ містобудування та архітектури Дунаєвецької райдержадміністрації), с.Маків вул.Воздвиженська,22 (Маківська сільська рада), с.Ставище вул.Базарна,1а (старостат) та на сайтах Дунаєвецької райдержадміністрації Дунаєвецької селищної та Маківської сільської рад.

Замовник – Дунаєвецька районна державна адміністрація, розробник – ТОВ «ЗАЦ «Карат», платник – ПрАТ «Київстар».

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 28 грудня 2017 р.           Відповідальні за організацію розгляду пропозицій виконавчі комітети Дунаєвецької селищної та Маківської сільської рад.

Fw_ Громадські слухання Слобідка-Рахнівська, Ставище

 

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*