Січ 11

Без названия7Управління Державної казначейської служби України у Дунаєвецькому районі Хмельницької області повідомляє, що з 01.01.2020 у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті  відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Проте, за операційні дні 2020 року продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2020, що не дає можливості здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів та на рахунки бюджетних установ.

Звертаємо Вашу увагу на те, що міжнародні номера банківських рахунків IBAN розміщені на сайті Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області в розділі Реквізити рахунків за адресою – https://khm.treasury.gov.ua./ua/rekviziti-rahunkiv2/z-01012020-rekviziti.

У зв’язку з цим, податки, збори, платежі до бюджетів, власні надходження бюджетних установ та інших доходів бюджету не будуть зараховані до відповідних бюджетів. Такі кошти «як нез’ясовні надходження» Казначейством повертатимуться банківським установам, через які здійснювалася оплата.

Окрім того, несвоєчасна сплата податків і зборів тягне  нарахування штрафних санкцій і пені відповідними контролюючими органами. Тому, просимо платників сплачувати податки, збори, платежі до бюджетів на міжнародні номера банківських рахунків IBAN.

 

За інформацією Управління Державної

казначейської служби України у

Дунаєвецькому районі

 

автор: admin

Комментарии закрыты.