Гру 31

maxresdefaultПрийміть щирі вітання з наступаючим 2019 Новим роком!

Традиційно на порозі нового року ми озираємося на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Рік, що завершується, збагатив усіх нас професійним та життєвим досвідом, згуртував навколо спільних цілей і дав поштовх до кращого майбутнього. Він був реформаторським, непростим та, водночас багатим на пам’ятні події, сповненим позитивних зрушень, напруженою працею, пошуком правильних рішень, далекосяжними планами та значними результатами.

Висловлюємо вдячність усім жителям Дунаєвеччини, які плідно працювали кожен на своєму місці в усіх сферах та галузях народного господарства на благо розвитку Дунаєвецького району загалом та кожної об’єднаної територіальної громади, кожного населенного пункту зокрема. Незважаючи на об’єктивні труднощі, спільними зусиллями у взаємній підтримці ми вирішували проблемні питання та досягали успіхів. Багато чого вдалося зробити, і, найголовніше, у нас є великі плани на майбутнє. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності та взаєморозумінні. Велика вдячність всім, хто допомагав творити нову історію нашої Дунаєвеччини, хто не боявся змін і рухався вперед задля гідного сьогодення та кращого майбутнього.

З особливою пошаною хочемо подякувати за мужність і високий патріотизм нашим землякам – воїнам-захисникам, і особливо тим, хто зустрічає свята на передовій. Вічна пам’ять тим Героям, які розділяють з нами світлу радість зустрічі новорічних і різдвяних свят з небес!

У 2019 рік ми усі входимо з новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своїх родин, для своєї рідної країни. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашої щоденної копіткої праці.

Новий рік – це символ оновлення, час вагомих здобутків, здійснення заповітних бажань. Тож нехай Новий рік виправдає всі надії, обдарує усіх щедрою долею, міцним здоров’ям, щастям, любов’ю і затишком в оселях.

Хай новорічні свята додадуть усім нам наснагу продовжити вже розпочаті добрі справи, натхнення та сили для здійснення усіх гарних задумів та планів. Нехай ці чудові свята будуть щасливими для кожного і для всієї України, принесуть мир і злагоду, впевненість у майбутньому та належний розвиток нашої країни за європейськими стандартами.

Радісних і веселих свят!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                          

Ольга Михальська, голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.