Січ 07

SHHaslivogo-novogo-roku-3Різдвяні свята є особливими для кожного, вони завжди несуть найкращі сподівання, віру у торжество добра і справедливості, закликають до милосердя, співчуття і розуміння.

Прийміть щирі вітання із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим! У ці благовісні дні всі ми долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.

У цей святковий день довгоочікувані Різдвяні церковні дзвони наповнять наші душі вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Тож нехай Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.

Щиро зичимо, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи задля розвитку та процвітання Дунаєвецького району.

Молимось, щоб в новому році Господь разом зі святами приніс мир на нашу українську землю, дарував усім нам добре здоров’я та добробут, благословляв на нові здобутки і оберігав від усілякого зла.

Нехай ці чудові зимові свята будуть щедрими й радісними, а Божа благодать ніколи не покидає ваші домівки, в яких завжди пануватимуть добро, злагода, достаток, взаєморозуміння і любов. Нехай виправдаються очікування кожного серця! Веселих різдвяних свят!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                        

Ольга Михальська, голова районної ради

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.