Бер 08

РДАШановні жінки Дунаєвеччини!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня, прекрасного свята весни, любові та краси!

Здавна світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Впродовж свого життя жінка з гідністю та терпінням виконує нелегке покликання, поєднуючи роль турботливої мами, люблячої дружини та бабусі.

Шановні жінки, своєю мудрістю ви завжди обминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Ми пишаємось вашою духовною силою, вродою і талановитою вдачею, якими щедро наділила вас природа.

У ці весняні дні усі серця та помисли сповнені особливою любов’ю і щирістю до вас, дорогі жінки. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних, радісних днів у житті. Здоров’я вам, щастя і краси, надії і любові, здійснення усіх життєвих планів і мрій, добра і затишку у ваші родини і серця. Нехай цей святковий день – дарує вам увагу і ласку рідних та близьких людей, тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів. Зі святом вас дорогі жінки!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                     

 Ольга Михальська,  голова районної ради

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.