Дорогі друзі земляки і гості Дунаєвеччини!

Купчик Ярослав Олегович

Я радий вітати вас на Web-сторінці Дунаєвецької районної державної адміністрації. Виражаю щиру подяку за те, що ви завітали на нашу Web-територію і надіюсь, що таке спілкування буде корисним та цікавим і вам і нам.

На нашій Web-сторінці Ви знайдете багато корисної інформації, котра стосується сьогодення Дунаєвеччини, її славетного минулого, багатовікових традицій нашого краю, довідаєтеся про прекрасних та щирих моїх земляків.

Дунаєвеччина красива, неповторна, ніби Богом дарована людині частина Хмельниччини, якій випала нелегка і в той же час воістину щаслива доля стати однією із невеличких, але прекрасних “перлин” Поділля.

Настав час формувати світогляд людей, які в майбутньому будуть  визначати обличчя нашої держави і в першу чергу рідного краю у світовій спільноті. Чекаю на вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.

Тому давайте разом по-новому оглянемо все, що нас оточує, збережемо, що нам залишено, згадаймо несправедливо забуте, покажімо самобутнє і неповторне, щоб наші діти та онуки в майбутньому могли б з гордістю заявити будь-кому, що вони українці з Дунаєвеччини, які пам’ятають свою історію і гідно творять сучасне.

 

Комментарии закрыты.