Сер 19

119 серпня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Смолінського відбулось засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України у Дунаєвецькому районі.

В нараді взяли участь голова районної ради Ольга Михальська, заступник голови райдержадміністрації Юрій Закурдаєв, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Ісакова та керівник апарату райдержадміністрації Вадим Бурковський.

2В ході засідання, з метою належного відзначення свята, було обговорено організацію святкування та узгоджено план районних урочистих заходів до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. Також, у ході засідання обговорено участь делегації від Дунаєвецького району в обласних урочистих заходах з нагоди свята, що проходитимуть у м.Хмельницький.3

Програма відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України буде висвітлена у засобах масової інформації.

автор: admin

Комментарии закрыты.