Тра 24

ІнформуємоШтаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує, що станом на 11 год. 00 хв. 24 травня 2020 року за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» у Дунаєвецькому районі підтверджено 20 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, 1 – протягом минулої доби (медпрацівник, контактний).

Територіальна фіксація захворювань у Дунаєвецькому районі така:

– місто Дунаївці (10);

– село Заставля (5);

– село Балин (2);

– село Балинівка (1);

– село Зеленче (1),

– село Іванківці (1).

Територіальна фіксація одужань від СOVID-19 у Дунаєвецькому районі така:

– місто Дунаївці (2).

Дунаєвецьким районним лабораторним відділенням Кам’янець-Подільського ММВ ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ України» проведится робота щодо визначення кола контактних осіб.

В населених пунктах, де підтверджені випадки та місцях проживання осіб з підтвердженими захворюванням налагоджено проведення поточних дезінфекцій.

За минулу добу до КНП Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня» було 1 звернення особи з симптомами пневмонії, особа госпіталізована до інфекційного відділення ЦРЛ.

На самоізоляції перебуває 102 особи, в тому числі 65 осіб, які були контактними з хворими та 37 осіб, з якими на кордоні підписано згоду про дотримання правил самоізоляції. Спостереження за цими особами проводять медичні працівники центрів первинної медико-санітарної допомоги та працівники органів поліції.

Станом на 24 травня 2020 року завершився термін самоізоляції у 676 осіб.

Звертаємо увагу осіб з підтвердженим випадком СOVID-19, осіб щодо яких є підозра на інфікування, які мали контакт з хворими на СOVID-19 та які здійнили перетин державного кордону, СУВОРО дотримуватись правил самоізоляції, з метою запобігання поширення на території Дунаєвецького району інфекційної хвороби та зменшення кількості хворих на СOVID-19.

В цілому ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Дунаєвецькому районі контрольована, однак, шановні жителі району! Дотримуйтеся раніше наданих рекомендацій. Звертаємо ще раз Вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб запобігти поширення коронавірусу!

автор: admin

Комментарии закрыты.