Січ 27

1Щороку 27 січня Україна разом із усією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив 27 січня Днем пам’яті жертв Голокосту.

2З метою вшанування пам’яті жертв Голокосту, 27 січня 2020 року біля могили жертв фашизму (фосфатна шахта в напрямку с.Дем’янківці, Дунаєвецького району) відбувся мітинг-реквієм «Тут страх в повітрі висне і тепер» за загиблими євреями. В заході взяли участь представники районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, члени Дунаєвецької районної єврейської та єврейської місіонерської общин, усі небайдужі жителі району.3

Під час заходу на місці трагедії прочитана поминальна молитва, продекламовані вірші в пам’ять за загиблими, покладено лампадки та квіти до могили жертв фашизму.

4

За інформацією відділу освіти, культури,

молоді та спорту райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.